Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Pozaszkolny konkurs ekologiczny

Nasi najstarsi uczniowie: Natalia, Maciej, Jakub i Oskar zachęceni do wzięcia udziału w XV już edycji konkursu „EKO-Planeta” organizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” oraz przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pełni zapału podjęli wyzwanie.

Pod kierunkiem pani Kasi i pani Agnieszki uczniowie wzięli udział w jednej z form konkursu indywidualnego - album, o tematyce: „Ptaki parków, lasów i łąk”. Po długiej, żmudnej, ale bardzo przyjemnej pracy, udało się ukończyć podjęte wyzwanie. Efekt jest piękny. Zapraszam, możecie obejrzeć niektóre z prac uczniów. Na wyniki konkursu nadal oczekujemy. Mamy nadzieję, że ciężka praca, zapał i zaangażowanie naszych podopiecznych zostaną docenione.

Katarzyna Michałek