Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Bal karnawałowy 2018

W dniu 9 lutego 2018r odbył się Bal Karnawałowy. Organizatorami balu byli wychowawcy świetlicy wraz z innymi nauczycielami. Motywem inspirującym przebrania uczestników były zwierzęta mieszkające w dżungli. Wszyscy uczestnicy zabawy karnawałowej przebrali się w ciekawe stroje zwierząt z dżungli.

Pani Dyrektor powitała wesoło wszystkich uczestników balu oraz rozpoczęła wspólną zabawę. Gośćmi na naszym balu byli uczniowie z Akademii Zespołu Szkół Menadżerskich w Warszawie przy ulicy Kawęczyńskiej wraz z opiekunem panem Jarosławem Jakubczakiem, którzy zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. W zabawie uczestniczyli również zaprzyjaźnieni z naszą szkołą uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30.
Podczas wspólnej zabawy odbyły się konkursy ,za które dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Organizatorzy zadbali o napoje oraz zdrowy poczęstunek. Wszyscy wspaniale się bawili i już teraz czekamy na kolejną zabawę karnawałową.

Małgorzata Zujkiewicz