Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Dzień Myśli Braterskiej

21.02.2018r. uczestniczyliśmy w naszym pierwszym Dniu Myśli Braterskiej. Spotkanie zorganizowała 161 WDH NS „Słoneczni Wędrowcy” działająca przy ZS Nr 89 w Warszawie.

Było to dla nas szczególnie ważne spotkanie, ponieważ Pan Kamil Strzelecki i Pani Katarzyna Walter złożyli w tym dniu przyrzeczenie harcerskie. Mieliśmy także okazję zadawać pytania obecnym gościom, którymi byli Pani Marzena Grochowska – autorka wielu książek o Krystynie Krahelskiej i Włodzimierz Dusiewicz – powstaniec, reżyser filmów dokumentalnych o wojnie. Na koniec spotkania zawiązaliśmy olbrzymi krąg i z uśmiechem pożegnaliśmy się z zaprzyjaźnionymi drużynami. Dziękujemy Słonecznym Wędrowcom za zaproszenie.

Kamil Strzelecki