Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Żegnaj Zimo – witaj Wiosno

Pierwszy dzień wiosny w „Przedszkolu przy Tarchomińskiej”. Ach co to był za dzień… 21 marca 2023 – pożegnaliśmy piękną, elegancką, całą w bieli Panią Zimę, a powitaliśmy wesołą, kolorową i rozbrykaną Panią Wiosnę.

Kino

W dniu 28 lutego 2023 r., a także 17 marca, wychowankowie z Przedszkola Specjalnego nr 483 wybrali się na seans filmowy. Magiczny świat wielkiego ekranu, dzięki uprzejmości warszawskiego Kina Muranów, stanął przed naszymi przedszkolakami otworem.

Świat dinozaurów

Grupa VII w dniach 27.II—3.III przeniosła się w pradawne czasy, świętując Dzień Dinozaura, który się przedłużył na pięć dni. Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów. Dzięki przygotowanym zabawom i zadaniom poznawały życie dinozaurów, dowiedziały się jak wyglądały, czym się żywiły oraz jak wyginęły.

Wizyta w bibliotece

Czasy, gdy biblioteki tonęły w kurzu, odwiedzane przez nielicznych miłośników czytania już dawno minęły.. teraz to miejsce gdzie dzieje się szereg interesujących wydarzeń, jest wesoło i kolorowo. Biblioteka jest miejscem przyjaznym dzieciom w którym jest kącik do zabawy, są wygodne pufy, fotele i wiele, wiele interesujących kolorowych książeczek.