Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Przytul się do drzewa - Edycja II Strażnicy Lasów

Dnia 26 września 2023r. nasze przedszkole kolejny raz wzięło udział  w Ogólnopolskiej kampanii ,,Przytul się do drzewa’’, organizowanej przez strażnicy lasów. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na zachowanie bezpieczeństwa i rozwagi podczas pobytu na leśnych terenach. Zagrożenie pożarem często wywołane jest przez niewłaściwe postępowanie człowieka.

Europejski Tydzień Sportu - gimnastyka

25 września 2023 roku, w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy Europejski Tydzień Sportu pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, który ma na celu zachęcić dzieci do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Tym samym, nasze przedszkole dołączyło do wielu placówek w całej Unii Europejskiej, które organizują swoje własne sportowe wydarzenia!

Projekt WIE

Wakacje za pasem. wakacje tuż, tuż. Wszyscy czekamy na nie z utęsknieniem! Dlatego w czerwcu w ramach projektu WIE „Barwy świata w mojej dłoni-światłem malowane” w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia polisensoryczne z wykorzystaniem świetlnego stolika.

Dzień dziecka

Dzień Dziecka (01.06.2023) w naszym przedszkolu był jak zwykle pełen radości i zabawy! Dzieci bawiły się wspaniale na świeżym powietrzu, korzystając z różnych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli.