Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Bal karnawałowy

W poniedziałek 18 lutego nasze przedszkolaki miały swój pierwszy bal karnawałowy. Wszyscy bawili się przy rytmach wesołej muzyki, przeplatanej zabawami i korowodami.

Dzieci zachwyciły pięknymi i różnorodnymi strojami. Obok księżniczek, wróżek, piratów, kosmonautów pojawiły się postaci z ulubionych bajek i filmów. W czasie balu nie mogło oczywiście zabraknąć konkursów i nutki rywalizacji: było przeciąganie liny i taniec na gazecie. Ci, którzy zmęczyli się tańcem mogli wypocząć i nabrać sił w kąciku sensorycznym. Wszyscy też chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć na ściance.

Kulminacyjnym punktem balu był pokaz strojów. Zabawa zakończyła się prezentacją masek karnawałowych, które wykonały przedszkolaki. Potem wszyscy w dobrych nastrojach ruszyli na obiad i odpoczynek.

Agnieszka Gawryszewska