Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Zawody sportowe

Dnia  01.03 odbyły się zawody sportowe z okazji Dnia Aktywności Motorycznej. Były to pierwsze zawody z udziałem dzieci z oddziałów przedszkolnych pod szyldem Olimpiad Specjalnych. Wszyscy mieli do pokonania sprawnościowy tor przeszkód składający się z różnych aktywności.

Wymagało to od dzieci odpowiedniej koordynacji ruchowej, zwinności i zręczności. Mali sportowcy chętnie i z zapałem angażowali się w wykonywanie zadań. Na koniec zawodów każde dziecko otrzymało drobny upominek. Zawody były udaną próbą zintegrowania uczniów i pracowników ze szkoły specjalnej z przedszkolakami i ich opiekunami.

                                                                                                                Wojtek Frankowski, Andrzej  Sowa