Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Idziemy do ZOO!

Ciepło zbliżającego się lata zachęciło nas ostatecznie do zwiedzenia jednego z najsłynniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce. Razem z naszymi podopiecznymi, odpowiednio przygotowanymi na słoneczną pogodę wyruszyliśmy odwiedzić niezwykłe nosorożce, skoczne małpy, wielkie koty, a nawet najdziwniejsze owady, do których zbliżyć się mogli tylko najodważniejsi – co dla naszych dzielnych maluchów nie stanowiło żadnego problemu!

Niesamowita różnorodność zwierząt pochodzących chyba ze wszystkich stron świata zrobiła na wszystkich niemałe wrażenie. Była to więc nie tylko fajna zabawa, ale i ciekawa okazja do zobaczenia na własne oczy tego co na co dzień można oglądać tylko na ekranie lub w ulubionych książeczkach w naszym Przedszkolu. Co jeszcze zaskakujące, zwiedziliśmy Zoo nie tylko o własnych nogach, ale również jako pasażerowie w specjalnych wózkach dla dzieci. Bezdyskusyjnie więc nasze Przedszkole z pewnością długo będzie pamiętać te cudowne chwile wśród zwierząt.

Joanna Sulima