Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

W naszej szkole

Bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile 2024 upamiętniającej Powstanie w Getcie Warszawskim.

 

„Wiedza o przeszłości pozwala lepiej rozumieć współczesność, dlatego tak ważna jest edukacja i Wasz udział w akcji Żonkile. W rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim pokażmy, że łączy nas pamięć".                           

(Agnieszka Grochowska, aktorka)

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie, Dzieci,

rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla wszystkich uczniów odbędzie się

w dniu 4 września 2023 r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.

Przedszkolaków zapraszamy w dniu 4 września 2023 r. od godz. 7 do 8.30 do naszego przedszkola. Przedszkole jest czynne od godziny 7.00 do godziny 17.00.

Ewa Warszewska, Dyrektor ZSP nr 10

 

 

"Lato w mieście 2023"

Relacje z działań w ZSP nr 10

Od 24 lipca 2023 r. uczniowie SPS nr 6 oraz dzieci i młodzież mieszkające w stolicy, miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do ich specjalnych potrzeb. Mury szkoły znów zaczęły tętnić życiem. W salach słychać było dźwięczny śmiech. Uczestnicy akcji Lato w Mieście zostali przydzieleni do 6 grup, które różniły się między sobą zainteresowaniami, upodobaniami i sposobem spędzania wolnego czasu. Dzieci i młodzież z wielką chęcią uczestniczyli w proponowanych formach różnorodnych aktywności: grach i zawodach sportowych, warsztatach plastycznych, spotkaniach z muzyką, filmem i wakacyjną książką oraz wielu wycieczkach.

Uczestnicy mile wspominają wspólnie spędzone chwile.

Autor tekstu: Mateusz Kaźmirski, kierownik Lata w Mieście 2023 r.

 

[Fotorelacje - kliknij w: Czytaj więcej]

Piosenka dla Małego Powstańca

Rozpoczęliśmy drugi tydzień Lata w  Mieście. We wtorek 1 sierpnia 2023 wybraliśmy się na Stare Miasto, aby uczestniczyć w X edycji PIOSENKI DLA MAŁEGO POWSTAŃCA. Wydarzenie miało miejsce na Placu Zamkowym. Otrzymaliśmy od organizatorów flagi z symbolem Powstania Warszawskiego oraz teksty piosenek, które pomogły nam w śpiewaniu.