Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Wielkanoc 2022'

 

 wyk. Marzena Gołębiowska

 

 oprac. Justyna Maciak - Drabikowska 

 

  oprac. Justyna Maciak - Drabikowska

 

UWAGA! Wścieklizna u zwierząt!

W związku z odnotowywanymi w województwie mazowieckim przypadkami wścieklizny wśród zwierząt domowych (np. psów, kotów) oraz wolno żyjących (m.in. lisów, nietoperzy, saren itp.) pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności w kontaktach ze zwierzętami. 

 

 

Pełny tekst ulotki [TUTAJ]

 

Apel dziecka z autyzmem

opracowany przez terapeutę SI zatrudnioną w Przedszkolu Specjalnym nr 438 w ZSP nr 10 Panią Patrycję Jankowską. Apel został sporządzony na podstawie doświadczeń własnych, rozmów ze specjalistami, wieloletniej praktyki i wiedzy merytorycznej.

[PRZECZYTAJ]

Warszawianka roku

Szanowni Państwo,
informuję, że nasza koleżanka Agnieszka Kępka kandyduje na zaszczytny tytuł "Warszawianka roku"
Zapraszamy do głosowania na Agnieszkę w konkursie na "Warszawiankę Roku".
W naszej szkole jest asystentem, a poza nią społecznie zajmuje się wraz z mężem i gronem przyjaciół/wolontariuszy osobami w kryzysie bezdomności, osobami potrzebującymi oraz tymi, którymi już nikt się nie interesuje. Pomaga na różne sposoby, zbiera i rozdaje odzież, kosmetyki, karmę dla zwierząt, telefony itp. Od 10 lat gotują i rozdają wegańskie posiłki na ulicach Warszawy. Działa pod nazwą Gy Dziung Norbu, jest na FB
(https://www.facebook.com/gy.dziung.norbu) gdzie można poczytać o jej działalności. Obecnie rozdaje w każdą sobotę i niedzielę pełnowartościowe, zdrowe, wegańskie posiłki na Pradze Północ (Skwer płk. A. Żurowskiego).
 
Prosimy o głos dla Agismile

Ewa Warszewska