Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Warszawianka roku

Szanowni Państwo,
informuję, że nasza koleżanka Agnieszka Kępka kandyduje na zaszczytny tytuł "Warszawianka roku"
Zapraszamy do głosowania na Agnieszkę w konkursie na "Warszawiankę Roku".
W naszej szkole jest asystentem, a poza nią społecznie zajmuje się wraz z mężem i gronem przyjaciół/wolontariuszy osobami w kryzysie bezdomności, osobami potrzebującymi oraz tymi, którymi już nikt się nie interesuje. Pomaga na różne sposoby, zbiera i rozdaje odzież, kosmetyki, karmę dla zwierząt, telefony itp. Od 10 lat gotują i rozdają wegańskie posiłki na ulicach Warszawy. Działa pod nazwą Gy Dziung Norbu, jest na FB
(https://www.facebook.com/gy.dziung.norbu) gdzie można poczytać o jej działalności. Obecnie rozdaje w każdą sobotę i niedzielę pełnowartościowe, zdrowe, wegańskie posiłki na Pradze Północ (Skwer płk. A. Żurowskiego).
 
Prosimy o głos dla Agismile

Ewa Warszewska

Informacja

 

W ZSP nr 10 mamy dwa wolne miejsca na zajęcia wczesnego wspomagania dziecka z autyzmem. Zainteresowanych rodziców zapraszamy z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania swojego dziecka, do kontaktu zgodnie z poniższym plakatem.

 

NOWY ROK SZKOLNY

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 6 w Warszawie

odbędzie się w środę 1 września 2021 roku o godzinie 10.00

 

Zapraszam uczniów w obecności jednej osoby z rodziny do sali gimnastycznej. Proszę o stosowanie reżimu sanitarnego, założenie maseczki na usta i nos.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie z wychowawcą danej klasy przejdą do wyznaczonych sal lekcyjnych. W tym dniu nie będzie zajęć edukacyjnych i wychowawczych.

Informuję, że w Przedszkolu Specjalnym nr 438 w dniu 1 września 2021 r. odbywają się typowe zajęcia opiekuńczo - wychowawcze od godziny 7.00. Nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na godzinę 8.30, bezpośrednio do przedszkola, wejście od ul. Wiosennej.

Ewa Warszewska Dyrektor ZSP nr 10

Konkurs szkolny

 

Głosowanie  w szkolnym konkursie zakończone!

Link do ankiety jest już nieaktywny.

Analiza wyników dostępna jest TUTAJ

Uroczyste podsumowanie konkursu już wkrótce!

 

Głosowanie trwa tylko do 18 czerwca!!!

W ramach działań związanych ze szkolnym "Edukacyjnym Tygodniem z Warszawą", uczniowie pod kierunkiem wychowawców wykonali prace plastyczne. Zachęcamy do ich obejrzenia tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1TzXpRZH_MYZzf1kAVyhAcIEMhGevGdWQ/view?usp=sharing

oraz do zagłosowania. Trwa konkurs szkolny na najciekawszą pracę!

Na prośbę autorów jednej z prac, zdjęcie zostało zmienione na ładniejsze:)

Czy rozpoznacie, jaka to praca?

Oglądajcie i głosujcie do 18 czerwca.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wnq1f2cSi029g4qJgRbJDFGqrnfFrQxLm-QGinyPtZhUOExZQUdQNk02M01QR1dLRE9KVFlWMU5NVy4u