Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

W ramach działań profilaktycznych w dniu 11 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej  na temat bezpieczeństwem uczniów w kontaktach ze zwierzętami. Dzieci dowiedziały się, co robić w przypadku spotkania z agresywnym psem, jak opiekować się swoim pupilem, poznały też zasady dobrego traktowania czworonogów.

Dzień Świadomości Autyzmu 2024

Dnia 5 kwietnia 2043 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w naszej szkole gościliśmy Panią Marię Tkaczyk metodyk z ramienia WCIES oraz młodzież z Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Obchody oficjalnie otworzyła nasza Pani dyrektor Ewa Warszewska, powitała gości, uczniów, grono pedagogiczne i pracowników szkoły.

Szkolne spotkanie wielkanocne 2024

Wielkanoc za pasem. 27 marca 2024 roku odbyło się doroczne spotkanie społeczności szkolnej. W naszej sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, pracownicy szkoły oraz bliscy naszych uczniów. W trakcie spotkania mogliśmy podziwiać występy taneczne młodych artystów. Zostały one brawurowo przygotowywane przez Szkolne Koło Teatralne pod kierownictwem Karoliny Bućko i Anny Małyszek-Zaprzał.

Przygotowania do Wielkanocy

Jajkowe eksperymenty

Czas na przygotowania przedświąteczne. W tym roku postawiliśmy na nowatorskie podejście do tematu w ramach innowacji „Objazdowe wiosenne laboratorium”. Te eksperymentalne zajęcia zaowocowały ciekawymi doświadczeniami. Zobaczcie sami.

Pierwszy Dzień Wiosny

W czwartek 21 marca 2024r. punktualnie o godz. 10 w sali gimnastycznej rozpoczęliśmy obchody Pierwszego dnia wiosny. Zaczęliśmy od wyruszenia w niezwykłą podróż z księdzem Misjonarzem oraz jego pomocnikami po lądach afrykańskich. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu poprzez taniec i śpiew.