Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

29 Bieg Konstytucji 3 maja

W celu upamiętnienia 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zorganizowało Bieg Konstytucji 3 Maja już po raz 29. Bieg Konstytucji 3 Maja rozpoczyna coroczny cykl biegów, noszący nazwę Warszawskiej Triady Biegowej. Wydarzenia organizowane są pod hasłem „Zabiegaj o pamięć”.

Bezpieczeństwo nad wodą

26 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikiem i instruktorem żeglarstwa z Fundacji „Każdy ma swój sztorm”. Instytucja ta realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej i Nauki „Bezpieczna woda”, który koreluje z naszym szkolnym projektem „Jesteśmy bezpieczni”.

Uroczyste spotkanie Wielkanocne 2019'

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiejnocy. 17 kwietnia 2019 miało miejsce doroczne spotkanie naszej szkolno-przedszkolnej społeczności wraz z rodzicami. Nasi drodzy podopieczni zaprezentowali z czym kojarzą im się te święta a przy okazji pochwalili się swoimi umiejętnościami.

Warsztat fotograficzny z Panem Krzysztofem Gajdą

Czy wyprawa „z obiektywem w moje miasto” może być interesująca, czy jest to raczej nudne zajęcie? Czy w ogóle warto wykonywać własne zdjęcia, jeśli tyle różnorodnych obrazów jest dostępnych każdemu, będącemu „online”? I po co właściwie rozmawiać o fotografowaniu?