Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Boże Narodzenie 2021

 
Boże Narodzenie to czas śpiewania przepięknych polskich kolęd. Niech jedna z nich, wykonana przez uczennicę naszej szkoły - Liliyę, przyniesie Wam radość i nadzieję, doda otuchy i siły do zmagania się z codziennością.
 
 
 
 

Już niedługo Wigilia...

23 grudnia żegnamy się ze szkołą na czas Świąt Bożego Narodzenia. To piękny zimowy czas, za oknem śnieg, a nasze szkolne sale przystrojone są ozdobami i światełkami. Błyszczą choinki, a podarunki dla Rodziców są już spakowane do plecaków. Składamy sobie życzenia, w salach rozkładamy obrusy i jemy przy uroczystym i odświętnym stole.

Warsztaty bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje wyjątkowy, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera kolejny raz zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe. Nasza Szkoła zamieniła się na moment w pracownię plastyczno-techniczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy.

Zawody sportowe

W grudniu uczniowie klas IV - VIII brali udział w konkurencjach rzutnych pod nazwą "Sprawna ręka, sprawne oko - celujemy w zdrowie". Ze względu na sytuację pandemiczną, aby nie gromadzić się w sali gimnastycznej próby sprawności odbywały się podczas lekcji wychowania fizycznego.

Piernikowe miasto

Pierniki, tak jak choinka, to nieodzowny element Świąt Bożego Narodzenia. Zapach pieczonych pierniczków wraz z zapachem żywej choinki tworzą niesamowicie świąteczny nastrój w każdym domu. I w naszej szkole nie zabrakło takich przysmaków.