Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Dziękujemy

Pani Agnieszce Kępce za zaangażowanie, dzięki któremu nasza szkoła otrzymała

SUPER książki.

Uczniowie będą mogli poznawać je po wakacjach, w nowym roku szkolnym.

Darczyńcą wspaniałych publikacji jest hurtownia książek   

https://www.facebook.com/ExpansKsiazki

 

Pięknie dziękujemy

i zachęcamy wszystkich: małych i dużych do odwiedzania tego czytelniczego miejsca,

z którego nie chce się wyjść nawet po kilku godzinach!

Każdy znajdzie tu COŚ - wśród wielu tytułów te wyjątkowe, wydane właśnie dla Was książki.

A do wyczerpania zapasów - atrakcyjne zakupy!

     

https://www.facebook.com/ExpansKsiazki

 

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 19.06.2019 w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor witając  wszystkich zgromadzonych. Część artystyczną otworzył występ przedszkolaków, które wystąpiły w inscenizacji muzyczno - ruchowej  zatytułowanej „Taniec Piratów”. Następnie pożegnaliśmy „zerówkowiczów” odchodzących do innych szkół.

Mały Przyjaciel Warszawy - odznaka 2019'

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klasy Ia i klasy Id uczestniczyli w projekcie edukacji varsavianistycznej. Wytrwale i wspaniale realizowali zadania pod kierunkiem Pań: Marzeny Gołębiowskiej, Katarzyny Michałek i Justyny Maciak – Drabikowskiej.

„Czytanie zbliża” 2018/2019

Idea, zainicjowanej przez Panią Irenę Koźmińską w 2001 roku ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, jest upowszechniana w naszej szkole od wielu już lat. Realizując projekt „Czytanie zbliża”, promujemy świadomość społeczną, dostrzegającą bardzo ważną rolę czytania w rozwoju dziecka.

Poznajemy zawód – fryzjer

Jak nazywa się osoba, która w wierszyku mówi: „Zaraz panią się zajmiemy. Tu skrócimy, tam przytniemy, poprawimy odrobinkę. Proszę dać mi jedną chwilkę”? Eliza, Matvii i Janek także chcieli dowiedzieć się, o przedstawicielu jakiego zawodu jest ta zagadka. Wybraliśmy się zatem na poznanie pewnego miejsca pracy. Poniedziałkowe przedpołudnie, 17 czerwca 2019 roku, okazało się być słoneczną i odpowiednią porą na edukacyjne doświadczenia.