Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Powitanie wiosny

We wtorek 21 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły w sali gimnastycznej powitali długo wyczekiwaną porę roku wiosnę. W tym roku dość ospale do nas przyszła. Tęskniliśmy za promieniami uśmiechającego się do nas gorąco słońca. 

Zimowe Eco News

czyli podsumowanie zimowych działań Koła Ekologicznego.

 

Koniec zimy to czas na podsumowanie naszych szkolnych działań w ramach Koła Ekologicznego. Dużo się działo!!! Dużo zajęć poświęciliśmy na temat edukacji proekologicznej – uczniowie dowiedzieli się na nich m.in. o różnych ciekawostkach na temat jeży, pingwinów, sowy śnieżnej, niedźwiedzi polarnych, morsów.

BohaterON '2022

Już po raz czwarty nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji upamiętniającej Powstańców Warszawskich i Ich bohaterską walkę. Działania edukacyjne z zakresu edukacji historyczno – patriotycznej przeprowadziły we współpracy: Pani Marzena Gołębiowska i Pani Nella Rucińska. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych oraz redagowali słowa pamięci do Powstańców na portalu dumnizpowstańców.pl

Walentynkowe przesłanie

14 lutego to dzień, w którym wspominamy postać świętego Walentego i bliskie nam osoby. W tym roku nasze walentynkowe spotkanie z przyczyn organizacyjnych odbyło się w piątek, 3-go marca. Pod kierunkiem Pani Celinki odwiedzili Nas uczniowie – wolontariusze ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354, którzy z zaangażowaniem przygotowali walentynkowe serca z ukrytym przesłaniem – cytatem wybranym przez Panią Celinkę.