Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Honorowe wyróżnienie dla naszej szkoły!

W dniu 20 września 2021 roku Pan Prezydent m.st. Warszawy przyznał Honorowe Wyróżnienia „Szkoła z pomysłem”. Z radością i dumą przekazujemy, iż wśród ubiegających się o tak znakomity tytuł i nagrodzonych nim, znalazła się nasza szkoła!

Kino Kurtyna

Wszyscy od dawna czekali na ten moment. Wyjście do kina….

W ramach projektu „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”, 16 września prawie wszyscy uczniowie szkoły wybrali się do Kina Kurtyna na film pt. „Psi Patrol”.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszy września 2021 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2021/2022. W sali gimnastycznej, w reżimie sanitarnym, zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Podziękowania i życzenia

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę aby okres wakacji był czasem wypoczynku i radości.

Uczniom życzę bezpiecznych, słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń i szczęśliwego powrotu z tęsknotą do przedszkola i szkoły.

Poniżej znajduje się link do pobrania prezentacji pt: „Dopłynęliśmy do mety".

Ewa Warszewska, Dyrektor ZSP nr 10

 

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Najpierw szkolne kółko teatralne „Szaławiły” przedstawiło filmowe nagranie  pomysłowej etiudy  teatralnej  do utworu „Time to Say Goodbye”. Potem była pożegnalna prezentacja multimedialna „Klasa 8a” o Piotrze, o Ani i o Arturze, którzy zostali tegorocznymi  absolwentami.