Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Spektakl pt. „Praskimi ulicami”

Uczniowie klas ósmych, dzięki zaproszeniu Pani Marylki, uczestniczyli w lokalnym wydarzeniu kulturalnym. 18 września 2019 roku, w wietrzną środę, która zapowiadała się na pochmurny i ponury dzień, wyruszyli do niezwykłego, pełnego słonecznej aury miejsca, jakim jest Biblioteka Publiczna dla Dzieci i Młodzieży nr 8, przy ulicy Ząbkowskiej. A tam oczekiwała na Nich scena, rekwizyty, klimatyczna muzyka i wspaniali aktorzy. Najprawdziwszy teatr!

Narodowe Czytanie 2019’

W organizowaną już po raz ósmy akcję ogólnopolskiego czytania, włączyła się również nasza szkoła. Spośród utworów, należących do kanonu polskiej literatury, zaproponowanych w cyklu „Nowele polskie”,  „Katarynka” Bolesława Prusa była dobrym motywem do czytelniczego spotkania.

Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

W środę tj. 4 września 2019r. wybraliśmy się do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ulicy Kawęczyńskiej. Powitał nas serdecznie dobrze nam znany ksiądz. Następnie Adam otworzył boczną kaplice, która została zamknięta na czas wakacji.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 r.  w naszym zespole szkolno-przedszkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Otwarcie roku szkolnego dla przedszkolaków odbyło się o godzinie 9 a dla uczniów szkoły podstawowej o godz. 11.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 19.06.2019 w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor witając  wszystkich zgromadzonych. Część artystyczną otworzył występ przedszkolaków, które wystąpiły w inscenizacji muzyczno - ruchowej  zatytułowanej „Taniec Piratów”. Następnie pożegnaliśmy „zerówkowiczów” odchodzących do innych szkół.