Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Honorowe wyróżnienie dla naszej szkoły!

W dniu 20 września 2021 roku Pan Prezydent m.st. Warszawy przyznał Honorowe Wyróżnienia „Szkoła z pomysłem”. Z radością i dumą przekazujemy, iż wśród ubiegających się o tak znakomity tytuł i nagrodzonych nim, znalazła się nasza szkoła!

Podczas uroczystej gali w Centrum Nauki Kopernik, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele wyróżnionych placówek, zastępczyni Prezydenta m.st. Warszawy Pani Renata Kaznowska wręczyła na ręce uczniów/delegatów naszej szkoły Matiego i Bartka, w obecności Pani Dyrektor Ewy Warszewskiej oraz koordynatorki działań Pani Marzeny Gołębiowskiej zaszczytny certyfikat.

Matii i Bartek wspaniale reprezentowali Szkołę Podstawową nr 6, uważnie słuchali i oglądali, a następnie przyjęli gratulacje od Pani Wiceprezydent.

Na honorowe wyróżnienie pracowaliśmy przez cały rok szkolny 2020/2021. Działania zaplanowali i realizowali nauczyciele: Pani Marzena Gołębiowska, Pani Gabriela Waliczek, Pan Jerzy Gomuła i Pan Artur Sikorski, aktywnie angażując społeczność szkolną.  

Koordynator działań, Marzena Gołębiowska