Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

XIV Piknik Rodzinny

Dziś 26 maja 2023 r. odbył się wspaniały XIV Piknik Rodzinny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10. Było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, które dzięki słonecznej wiosennej pogodzie odbyły się w większości na podwórku. Malowanie twarzy, kącik plastyczny, fotobudka, bańki, balony, chusta animacyjna, jazda rikszą, zajęcia z pierwszej pomocy, tor sensoryczny, samochód straży miejskiej - to tylko niektóre z nich.

Nie zabrakło też nagrodzonych gromkimi brawami występów teatralnych dzieci młodszych i starszych ze szkoły oraz dzieci z przedszkola. Były one pełne humoru, talentu i uroku. Wszyscy bawili się radośnie i wesoło, a w międzyczasie każdy mógł się poczęstować przepyszną kiełbaską z grilla i kawałkiem ciasta domowej roboty. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie w tym wyjątkowym dniu, wspaniale było się spotkać i dobrze się bawić na naszym wspólnym Pikniku.

Podziękować również pragniemy rodzicom za wsparcie oraz sponsorom: Cisowianka, Polmars Robert Ziółkowski i S-ka, Aldi, Putka, Asia Tours, a także Radzie Rodziców. Dzięki nim piknik był możliwy i niezapomniany. Serdecznie dziękujemy także Pani Monice i uczennicom z Bednarskiej Szkoły Podstawowej za pomoc. Na koniec, gorące podziękowania dla wszystkich nauczycieli i pracowników ZSP nr 10, za wspaniałe przygotowanie atrakcji i nieocenione zaangażowanie.

Organizatorzy Pikniku  i autorzy tekstu: Magdalena Książek i Maciej Klepko