Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Zespół „Szafirki”

Gorąco pragniemy przedstawić nasz nowy zespół taneczny – „Szafirki”. Tworzą go nasi najmłodsi uczniowie:  Maja, Ola, Zuzia, Wiktoria, Piotr, Jaś, Aleksander i Frederic. Zadebiutowaliśmy podczas Pikniku Rodzinnego tańcem „Laboga Dziewuszki”.  „Szafirki” doskonale odnalazły się na scenie, wystąpiły z przytupem, uśmiechem i energią, porywając publiczność do wspólnej zabawy.

W ostatniej chwili przed występem pozazdrościły starszym tancerzom „Szałaputom” i postanowiły również wystąpić boso. Część artystyczną zamknął taniec „Oj, zagraj mi muzyko” w wykonaniu młodzieży z zespołu „Szałaputy”. Była to próba generalna przed naszym wyjazdem na Festiwal Twórczości Artystycznej „Feta”,  o którym napiszemy po powrocie. Trzymajcie kciuki! wink

                                                                                                               Szafirki i Szałaputy

Organizatorki występów, twórczynie Zespołów i autorki tekstu: Anna Małyszek-Zaprzał i Karolina Bućko