Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

WIE na Pikniku

Dnia 26 maja 2023r w ZSP nr 10 w Warszawie przy ul. Tarchomińskiej 4 odbył się Piknik Rodzinny. Na pikniku jedną z atrakcji była możliwość uczestniczenia w nauce resuscytacji na fantomach zakupionych w ramach projektu WIE „ trzy minuty mam żeby ożywić serca stan”. Przedszkolaki,  uczniowie, rodzice, nauczyciele a także pracownicy szkoły i przedszkola bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko.

W działaniach wspierał nas student wydziału lekarskiego Warszawskiej Uczelni Medycznej Pan Bartłomiej Pieńkowski, który prezentował jak powinna przebiegać prawidłowo resuscytacja. Oczywiście zawsze możemy liczyć na czujne oko naszej szklonej pielęgniarki Pani Teresy Boguckiej za co serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy działania i autorzy tekstu: Hanna Pieńkowska i Artur Kurowski