Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Warszawianka roku

Szanowni Państwo,
informuję, że nasza koleżanka Agnieszka Kępka kandyduje na zaszczytny tytuł "Warszawianka roku"
Zapraszamy do głosowania na Agnieszkę w konkursie na "Warszawiankę Roku".
W naszej szkole jest asystentem, a poza nią społecznie zajmuje się wraz z mężem i gronem przyjaciół/wolontariuszy osobami w kryzysie bezdomności, osobami potrzebującymi oraz tymi, którymi już nikt się nie interesuje. Pomaga na różne sposoby, zbiera i rozdaje odzież, kosmetyki, karmę dla zwierząt, telefony itp. Od 10 lat gotują i rozdają wegańskie posiłki na ulicach Warszawy. Działa pod nazwą Gy Dziung Norbu, jest na FB
(https://www.facebook.com/gy.dziung.norbu) gdzie można poczytać o jej działalności. Obecnie rozdaje w każdą sobotę i niedzielę pełnowartościowe, zdrowe, wegańskie posiłki na Pradze Północ (Skwer płk. A. Żurowskiego).
 
Prosimy o głos dla Agismile

Ewa Warszewska