Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Bieg Mikołajów 2017

W sobotę, 2 grudnia 2017 r., uczniowie ze Szkolnego Koła Sportowego „Tarchomińska 4" oraz z Klubu Absolwenta, razem z rodzinami podjęli sportowe wyzwanie i stawili się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Tak, jak w ubiegłym roku, wzięliśmy udział w charytatywnym wydarzeniu: Mikołajowym Festiwalu Biegowym Dzieci i Młodzieży „Dzieci Biegają dla Dzieci" przy warszawskim Biegu Mikołajów.

Nasi Mikołajowie i Mikołajki, wszyscy przybrani w piękne czerwone czapki, biegając świetnie się bawili, przy okazji gromadząc fundusze na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. W tym roku pokonaliśmy dystans 500 m, do biegu zapisało się aż piętnastu Mikołajów, niestety nie wszystkim dopisało zdrowie! Mimo wszystko zgromadziliśmy sporą drużynę, a oprócz uczniów i absolwentów byli także mamusie, tatusiowie, bracia, siostry, a nawet wujek i babcia. Bawiliśmy się doskonale!

Serdecznie dziękujemy organizatorowi imprezy: fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego, a w szczególności pani Dorocie Kalińskiej, za wsparcie i pomoc w organizacji biegu dla naszej drużyny oraz za przekazanie pięknych medali dla naszych uczniów. Dzięki temu, już w niedługim czasie, znów będziemy się cieszyć przedświątecznym Biegiem Mikołajów w szkole.

Małgorzata Targowska