Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Kolędowanie harcerzy

CZUWAJ! Dnia 6 grudnia 2017 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa, na Al. Niepodległości 141 odbył się II Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem wydarzenia była 293 WDH Nieprzetartego Szlaku „Różana Piechota”.

W przeglądzie nie zabrakło również harcerzy z naszej drużyny, którzy zaprezentowali kolędę „Przybieżeli do Betlejem” i „Gore gwiazda Jezusowi”. Nasz występ bardzo podobał się publiczności, zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i pomoce dydaktyczne. Był to wyjątkowy czas i okazja do poznania harcerzy z innych drużyn z całego kraju. Bardzo dziękujemy organizatorom za umożliwienie udziału w kolędowaniu i już nie możemy się doczekać kolejnego wspólnego spotkania.

Kamil Strzelecki