Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

„Iskierka przyjaźni 2017/2018" – czwarte spotkanie integracyjne z uczniami z SP nr 30 „Zabawa karnawałowa"

W dniu 9 lutego 2018 roku, podczas balu karnawałowego, odbyło się czwarte spotkanie uczniów naszej szkoły z uczniami klasy IIIb ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30. Wspólnej, wesołej zabawie towarzyszyły: uśmiech, muzyka i taneczna aktywność.

W bajecznie kolorowej scenerii przedstawiającej zwierzęta z dżungli, wszyscy bawili się doskonale! Nasi goście podziwiali wspaniałe prace – dekoracje i przemierzali salę w rytmie porywających utworów. Tworzyli „wężyki i koła”, tańczyli w kręgu i w parach w radosnych nastrojach.

Muzycznym wydarzeniem dla wszystkich był koncert uzdolnionej młodzieży z Akademickiego Zespołu Szkół WSM. Słuchaliśmy, zachwycając się ich talentami!

Dużo radości uczestnikom przyniosły konkursy, przeprowadzone przez znakomitą organizatorkę balu karnawałowego, panią Małgorzatę Zujkiewicz. Zabawa z krzesłami i taniec z balonami nie były łatwymi konkurencjami, ale uczniowie bardzo starali się wykonać zadania jak najlepiej. I chociaż, jak to w konkursach, najlepsze miejsca zostały przyznane, to zwyciężyli wszyscy, angażując się i przystępując do działania.

Na zakończenie balu dziewczynki z klasy IIIb ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 podziękowały Pani Dyrektor Ewie Warszewskiej za zaproszenie na szkolny bal.

Marzena Gołębiowska