Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Świetlica dba o zdrowe odżywianie się!

W dniu 20 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie z Naszą Pielęgniarką szkolną Panią Tereską Bogucką na temat zdrowego odżywiania się. Uczniowie zapoznali się ze zdrowymi produktami spożywczymi, utrwalili Piramidę Zdrowia. Ze szczególną uwagą słuchali Pani Tereski o zdrowym odżywianiu się.

Bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami dotyczącymi rozpoznawania, dobierania, nazywania warzyw i owoców. Wychowawca świetlicy Pan Andrzej Sowa przedstawił prezentację multimedialną dotyczącą zdrowego odżywiania się. Wszyscy uczniowie z uwagą i chęcią oglądali prezentację i odpowiadali na proste pytania. Cieszymy się z udanych zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Mamy w planie kolejne spotkania z panią pielęgniarką na tematy dot. zdrowia.

Małgorzata Zujkiewicz