Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

XII Piknik Rodzinny

Za nami kolejny Piknik Rodzinny. O tyle wyjątkowy, bo po raz pierwszy zorganizowany w zespole szkolno-przedszkolnym. Do wspólnego świętowania Dnia Dziecka, minionego Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca dołączyły dzieci z przedszkola wraz z rodzinami.

Tego dnia pogoda bardzo nam dopisała, a atrakcji na szkolnym boisku nie zabrakło dla nikogo. Mogliśmy wybierać między zawodami sportowymi, zabawą przy muzyce, ścieżką sensoryczną, pokazem baniek mydlanych, treningiem fitness a biesiadą przy grillu i stołach zastawionych zdrowymi, a czasem po prostu smacznymi przekąskami i deserami. Spotkanie pracowników zespołu szkolno-przedszkolnego z rodzinami przedszkolaków i uczniów było bardzo udane. Do zobaczenia za rok.

Małgorzata Olmińska