Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Szaławiły na Międzyszkolnym Turnieju

Dnia 8 listopada 2023r. nasz zespół Szaławiły uczestniczył w Międzyszkolnym Turnieju „Na skrzydłach tańca”, który odbył się ZS nr 85, przy ul. Elektoralnej w Warszawie. Tym razem zespół reprezentowali: Eliza, Bartosz, Bartłomiej, po dłuższej przerwie Adam, Szymon i po raz pierwszy na dużej scenie-Kacper. 

Wystąpiliśmy z układem tanecznym, do muzyki Michała Lorenza  „ Taniec Eleny”.  Długo przygotowywaliśmy się do udziału w turnieju, aby sprostać konkursowym wymaganiom i wystąpić samodzielnie ( bez wsparcia osób dorosłych ). Nasze wysiłki zostały docenione przez Jury, nasz taniec został nagrodzony wyróżnieniem. Każdy z tancerzy otrzymał torbę słodyczy, a dla zespołu wygraliśmy głośnik bezprzewodowy, z którego już korzystamy na próbach.  
Po zakończeniu imprezy uczestniczyliśmy w nauce układu tanecznego prowadzonej  przez znanego tancerza - Pana Rafała Maseraka.

 

Prowadzące Koło Teatralne; autorki tekstu: Anna Małyszek, Karolina Bućko